Ласкаво просимо в світ Surface! Світ усвідомленої краси.

Surface - це високоефективна професійна косметика для волосся та шкіри голови, яка є беспечною як для людини, так і для навколишнього середовища.

Бренд був заснований у 2008 році канадським стилістом і власником мережі салонів Вейном Грандом (Wayne Grund). Щира занепокоєність якістю і безпекою професійної косметики підштовхнула його до створення унікальної лінійки на основі виключно натуральних органічних інгредієнтів в упаковці, яка повністю переробляється. Шанобливе ставлення до здоров'я майстра та його клієнта призвело також до створення унікальної системи освіти і особливого клієнтського сервісу, які дають можливість салону якісно вирізнятися серед конкурентів.

Назва бренду Surface символізує поверхню землі і відображає дбайливий підхід творців до питань здоров'я, безпеки та захисту навколишнього середовища. Ми віримо в те, що відповідальне ставлення до природи, прихильність еко-принципам дозволять нам і нашим дітям жити в більш гармонійному і духовному суспільстві.

 

Олія Бабассу Протеїн Амаранта Цукрова Тростина
Олія Бабассу відома своїми заспокійливими, захисними і пом'якшуючими властивостями. Оскільки олія Бабассу тане при температурі тіла, вона моментально вбирається, забезпечуючи інтенсивне зволоження та живлення шкіри, не залишаючи на поверхні жирний наліт. Олія Бабассу також сприяє глибокому проникненню інших косметичних агентів і підсилює їх вплив на шкіру. Ця серія продуктів Surface містить безглютеновий протеїн Амаранта рослинного походження, який вирощується на органічних фермах Перу. До його складу входять 9 амінокислот, які запобігають витончення і сухість волосся в процесі старіння. Цукор і рослинний крохмаль входять до складу стайлінгу і забезпечують стійку фіксацію і захист від вологи. Не містить похідних нафти PVP / VA.