Всі продукти SURFACE розроблені на основі відновлювальних рослинних ресурсів та сертифікованих органічних інгредієнтів.

  • Color Vita Complex –  кераміди - вітаміни А, С і Е – антиоксиданти: входять до складу всіх продуктів SURFACE.
  • Натуральні пальмова та кокосова олії ніжно та ефективно очищують.
  • Натуральна поживна олія Бабассу забезпечує зволоження, блиск та м’якість волосся.
  • Рослинний протеїн Амаранта, Керавіс та Соя забезпечують відновлення.
  • Цукри та кукурудзяний крохмаль гарантують стійкий та нечутливий до вологи стайлінг.
  • Мінеральні ферменти Awaken та рослинні екстракти регулюють регенерацію клітин, забезпечують анти-віковий ефект, здоров’я шкіри голови та стимулюють ріст волосся.
  • Турмалін Kiyoseki Crystal Fusion (TK2) кондиціонує волосся, посилює сяйво фарбованого волосся та зменшує час сушіння чи укладання волосся.
  • Додаткове тепло підсилює дію активних інгредієнтів продуктів SURFACE, що робить їх ще більш ефективними.
  • Всі продукти SURFACE містять лише природні віддушки та натуральні фарбники.
  • Всі продукти SURFACE не містять: сульфати, парабени, тваринні протеїни, мінеральні олії та фталати.

Рослинна живильна олія Бассу: складається з олій Бабассу, Алое та насіння льону, забезпечує виключне живлення та зволоження, блиск та кондиціювання. Пальму Бабассу також називають “Деревом життя”, через те що олія, отримана з її плодів, являє собою надзвичайний емолент як для сухої, так і для жирної шкіри та волосся. Алое заспокоює та загоює, а олія насіння льону – це найбагатше джерело омега-3, що робить її чудовим антиоксидантом. Олія Бабассу тане при температурі тіла та ефективно живить шкіру голови та волосся.

Рослинний протеїновий комплекс Трініті: безглютеновий рослинний протеїн Амаранту, Керавіс та Соя відновлюють волосся як з середини, так і ззовні. Амарант також відомий як “ніколи нев’януча квітка” і містить природні UV-фільтри. Національна Академія Наук Канади назвала Амарант найбагатшим джерелом рослинного протеїну. Соя забезпечує еластичність волосся, в той час як Керавіс підсилює їх блиск. Маючи властивість накопичуватися на волоссі, за рахунок чого надаючи йому об’єм та сили, рослинний комплекс Трініті ніколи не обтяжує волосся та не призводить до надлишку протеїну. Додаткове тепло підсилює позитивні властивості комплексу Трініті.

Основні мікромінерали: в якості додаткового догляду за волоссям до складу продуктів входить комплекс мікромінеральних ферментів, таких як Цинк, Мідь, Магній, Залізо та Турмалін. Цей комплекс забезпечує антиоксидантну дію, стимулює регенерацію клітин та ріст волосся. Турмалін кондиціонує волосся та скорочує час укладання волосся.

Рослинні екстракти: рослинні екстракти пальми сереноа, камелії, гінгко, хмілю, м’яти, женьшеню, росторопши та крапиви живлять, стимулюють ріст волосся, зменшують вироблення дигидротестостерону.

Природний стайлінг: цукри та рослинний крохмаль забезпечують еластичний стайлінг, стійкий до вологи. Не містить PVP/VA (сополімери).

Натуральні очисники: не всі безсульфатні шампуні створені однаковими. Шампуні SURFACE на основі природних очищуючих компонентів з олій Бабассу, кокоса та пальмової олії подарують незабутній емоційний досвід. Рясна оксамитова піна ніжно та ефективно очищує шкіру голови та волосся, при цьому дбайливо кондиціонує та захищає колір від вимивання. Всі шампуні SURFACE мають збалансований рівень Ph 4,5 та 5,5 і не містять сульфатів.